Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Lisnowo-Zamek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Mieszkanie dwupoziomowe Lisnowo-Zamek

Lisnowo-Zamek,kujawsko-pomorskie

135 000 zł65 m² 2 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z wygody własnego domu? W miejscowości Lisnowo-Zamek, w otoczeniu lasów i krystalicznych jezior, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Ciche

Ciche(Lisnowo-Zamek + 16 km)

600 000 zł11 337 m² 52,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zakupu działki w miejscowości Ciche w gminie Zbiczno w powiecie brodnickim. Przedmiotem oferty są dwie działki o łącznej powierzchni 11337 m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Łasin

Łasin(Lisnowo-Zamek + 10 km)

79 999 zł86,79 m² 921,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta sprzedaży - lokal użytkowy z przynależnościami i udziałem w gruncie Plesewo, gmina Łasin, powiat grudziądzki, województwo kujawsko-pomorskie Przedmiotem sprzedaży jest część.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Bobrowo(Lisnowo-Zamek + 21 km)

2 000 000 zł50 100 m² 39,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka pod osiedle domów jednorodzinnych nad jeziorem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje podział na działki minimum 20 arowe z możliwością budowy na każdej z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ostrowite

Ostrowite(Lisnowo-Zamek + 8 km)

999 997 zł120 m² 8 333,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Wyjątkowa nieruchomość siedlisko leśne z dostępem do wody i prywatnym pomostem. Na sprzedaż oferujemy klimatyczne siedlisko położone w otoczeniu lasów idealne dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Lekarty

Lekarty(Lisnowo-Zamek + 20 km)

150 000 zł2 223 m² 67,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjny teren letniskowy na Mazurach Zach. Z dostępem do jezior Studa oraz Lekarty. Nowy mpzp - teren zabudowy letniskowej / rekreacji ind. / usług turystyki. - polecamy Państwu teren o pow.